שמי פולה, מעצבת תיקים ואקססוריז, מובילה את המותג POLA V.

עליתי לישראל מרוסיה בגיל 19 בשנות ה-90. פיזיקאית, מתמטיקאית, היטקיסטית מושבעת, חובבת אופנה, ספורט וגינון.

גדלתי במשפחה אשר כל אחד היה יצירתי במיוחד ובמקביל לעבודות המחקר, המצאות הנדסיות אונברסיטואת וכו, "ייצר" בלי סוף: סבתא שחוותה את מלחמת העולם השנייה במלוא העוצמה וברחה עם הילדים מהנאצים, עבדה כרוא''ת חשבון, והייתה תופרת מדהימה, אמא שלימדה פסיכולוגיה באוניברסיטה וכל החייה סרגה לבני המשפחה, עיצבה ותפרה, אבא אשר היה מדען בסדר גודל עולמי בתחום ההנדסי והמציא מספר מכונות שהיו ה"גאווה" של רוסיה וכמובן של משפחתינו, בנה רהיטים.
גם אני  תפרתי, ציירתי ובניתי כל מיני דברים מאז שאני זוכרת את עצמי ובמקביל לפיסיקה, מתמטיקה, שחמט, גיטרה, חברים שתמיד היו במקום הראשון.
בעשור האחרון הובלתי פרוייקטי הייטק ברחבי הגלובוס בתחומים שונים – בקיצור "חיה" את העולם הוירטואלי 24/7 אשר לצידו של עולם זה המשכתי עם עבודות כפיים (יצירה, ציור, תפירה, סריגה וגינון) שהשלימו עבורי את הצורך לבטא את האמן שבתוכי. לפני כ 3שנים הפכתי את תחביב לעסק קטן ושמו PolaV...

 בעידן של היום כפי שאנו הנשים טובות בריבוי משימות, כך גם התיקים החכמים שלי טובים בריבוי מצבים. משיכה אחת של רצועה ו.....הנה תיק לערב ...ועוד משיכה והוא לבוקר, תיק צד, תיק גב, תיק אלכסון - כל סוגי התיקים באחד. אני חייבת להתאים את עצמי לקצב החיים ולבצע משימות במקביל, ממש Wonder Woman...
ומכאן מגיעה ההשראה לתיקים החכמים שלי:
 אין צורך להחליף תיק אלא רק לשנות את מצב הרצועה והרי לך תיק חדש, מראה חדש וסגנון חדש. זו אני – Pola V - Smart Bags Design..

אני גאה לייצר "כחול לבן" בלבד במפעל מדהים אשר כל עובדיו הם עולים חדשים/ותיקים.